Kadın menajerden teknik direktöre tokat

Romanya’da kadın futbol menajeri Anamaria Prodan, stadyum otoparkında teknik direktör Dan Alexa’yı tokatladı.

Cumartesi akşamı oynanan hazırlık maçında, Dan Alexa’nın çalıştırdığı Astra Giurgiu, Botoşani ile evinde 2-2 berabere kaldı. Beraberliği zor kurtaran takım ve yeni hocasından çok, maç sonrası kameralara takılan tokat görüntüsü gündeme oturdu.

Sport.ro kameralarının kaydettiği görüntülerde, futbol menajeri Anamaria Prodan ile Dan Alexa arasında gerginlik yaşandığı gözleniyor. Kayda göre, bir an kendini kaybeden Prodan, Alexa’ya tokat vuruyor. Hemen ardından ikisi hiçbir şey olmamış gibi çıkışa yöneliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=E8YziBt1D6A

Gazetecilerin sorularına muhatap olan Astra Giurgiu’nun çiçeği burnunda teknik direktörü Dan Alexa, yediği tokadı inkar etti. Kendini gülümsemeye zorlayan Alexa, ‘’Aramızda başarısız kalan iki transferi görüştük. İddiaları sizden duyuyorum.’’ dedi.

Ancak spor basını tokadın sebebini otoparkta Alexa’yı bekleyen başka bir kadına bağladı. Prodan’ın, kıskançlık nedeniyle tokat attığı ileri sürülüyor. Teknik direktör Laurentiu Reghecampf’la evli olan Prodan’ın adı, daha önce de Dan Alexa ile geçmişti.