MİT Meğer ‘Muharrem’ı İzleme Teşkilatı’ İmiş

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İstanbul’da Beykoz, Üsküdar ve Sancaktepe’de halka seslendi. Erdoğan’a yanıt veren İnce, “Meydana gelenlerde Türk bayrağı yok diyor. Yalan söylüyor. Hepsinde vardı. Meydana gelenler HDP’liydi diyor. Nereden anladın, kavun mu kokluyorsun? MİT söylemiş. MİT’in görevi bu mu? MİT meğer Muharrem’i izleme teşkilatıymış” dedi.
BILDIRCIN YUMURTASI YİYİP; BEYAZ ÇAY İÇİYOR
Erdoğan’ın Saray’da bıldırcın yumurtası ile beslendiğini, kilosu 4 bin liralık beyaz çay içtiğini anlatan İnce “16 yıl birlikte milletvekili maaşı aldık. Ben gariban kalırken sen nasıl zengin oldun Erdoğan!? Bir anlat bakalım!” diye konuştu.
Beykoz’da halka seslenen cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ‘nin konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde:
Erdoğan kaçak güreşiyor. Gel bir televizyon programına çıkalım. Söz veriyorum fazla sıkıştırmayacağım. Diploma sormayacağım.
“YAKINDA ARNAVUT CİĞERİ, SARMA DA KOYACAK”
Erdoğan öğretmenlere polislere 3600 vereceksen KHK çıkar ver. Veremez çünkü yalan söylüyor. Meydanlara çıkıyorum diyorum ki elinizdeki telefonlar 2020’den sonra kullanılmayacak. Uzay turizmi başlayacak diyorum, geleceği anlatıyorum. Doktora programıyla yurt dışına göndereceğiz diyorum gençlere. Bizim rakip meydanlara geldi kıraathane açacağım dedi. Bedava kek vereceğim diyor. Gündüz bedava keki verdin. Akşam ne olacak? Acaba kıraathaneleri yandaşa mı verecek? Önce kek var dedi. Daha sonra simit de var dedi. Eskişehir’e gidince tatar böreği de var dedi. Yakında arnavut ciğeri, sarma da koyacak.


“81 MİLYONUN HEPSİ MAKBUL İNSAN OLACAK”
Bir parti iktidar olunca o partinin makbul insanları oluyor. Diğerleri kendini dışlanmış hissediyor. O zaman da makbul insanlar değişiyor. Bu sefer diğerleri kendilerini dışlanmış hissediyor. Bunu kökünden çözeceğiz. 81 milyonun hepsi makbul insan olacak. Ayrımcılık yok.
“DİNİMİZE EN BÜYÜK ZARARI BUNLAR VERDİ”
Milleti dinden soğuttular mı? Müslümanlığa en büyük zararı bunlar verdi mi? Sahte belge düzenlediler mi? Bunların hepsini yaptılar. Dinimize en büyük zararı bunlar verdi. Mantıkları belli; ‘haram-helal ver Allah’ım garip kulun yer allahım’ Kilosu 4500 liralık beyaz çay içiyor. O artık sizden biri değil. Kentsel dönüşüm diyordu artık sizi unuttu. Beykoz ‘un imar, tapu sorunu var.   Erdoğan artık ‘Beyaz Türk’, saraylı. Bana gariban diyor. Ben gariban kaldım da sen nasıl zengin oldun?
Erdoğan’a Türkiye’nin heryerinden seslendim. Şimdi de Erdoğan’a evinin dibinden sesleniyorum; Erdoğan, sen çakma dünya liderisin Erdoğan. ‘Ustayım’ diyorsun, bana da ‘çırak’ diyorsun. De dilin kemiği yok. Sende şu kadar yürek, bilgi varsa çık televizyonda karşıma çık…
BEYKOZLULARA TAPU MÜJDESİ
Size söz veriyorum. Cumhurbaşkanı seçildiğimde sizin tapu sorunlarınızı yılbaşı gelmeden çözeceğim.
“ERDOĞAN SEN BU MİLLETİ SOYUYORSUN”
Demirel’in yaptığı köprü bayramda bedava, Erdoğan’ın yaptığı köprü 114 TL. Erdoğan’ın yaptığı köprünün parası uluslararası şirketlere, Demirel’in yaptığı köprünün parası hazineye gidiyor. Erdoğan, sen bu milleti soyuyorsun, soyuyorsun….