Muhabir, canlı yayında, “Burası en tehlikeli kavşak..” der demez 3 araç birbirine girdi!

Film sahnelerini aratmayan olay: TVR muhabiri Iulian Cazacu, canlı yayında “Burası en yoğun kazaların yaşandığı kavşak...” derken cümlesini tamamlayamadan 3 araç birbirine girdi.

Neamț şehrinde inanılmaz kaza. TVR muhabiri Iulian Cazacu, canlı yayında “Burası en tehlikeli kavşak…” derken cümlesini tamamlayamadan 3 araç birbirine girdi. Film sahnelerini aratmayan Gâdinti ilçe merkezindeki kavşakta yaşanan şok kaza anı an be an kameralara yansıdı.

GÂDİNŢİ KAVŞAĞINDA TRAFİK YOĞUNLUĞU

Bölgede trafik geçişlerinin sağlandığı Luțca köprüsünün bir ay önce çökmesinden sonra ilçe merkezine yönlendirilen trafik yoğunluğu üç katına çıktı. Bu nedenle Gâdinti sakinlerinin yoğun şikayetlerine neden olan ve “Kavşak küçük ama kaza tehlikesi büyük” denilen kavşağa giden TVR muhabiri Cazacu ve ekibi canlı yayın yaparken inanılmaz olaya şahit oldu. Muhabirin, “Burası, en tehlikeli kavşak…” der demez 3 araç  canlı yayında birbirine girdi. Kaza anında muhabir de şok olurken, kazazedelere ilk müdahaleyi televizyon ekibi yaparken, kazada araç hasarları dışında her hangi bir yaralanma olmadı.

KÖPRÜ YIKILINCA TRAFİK MERKEZE YÖNLENDİRİLİYOR

Gâdinţi kavşağından geçen trafik, Român belediyesi ile yakındaki komünlerle Vaslui ilini birbirine bağlıyor. Bu nedenle ana yol durumunda olduğu için ilçe merkezinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. TVR ekibinin şahit olduğu kazanın ardından DN 15D yolu yaklaşık bir saat süreyle trafiğe kapandıktan sonra yeniden açıldı.