Bükreş Spectrum İlkokulu, Türk, soydaş ve Romen velilerini iftarda buluşturdu. Okul bahçesinde kurulan masalarda konuklar Türk yemekleriyle iftarını yaptı. Çay ve tatlı eşliğinde koyu sohbetler etti. İftar sonrası kız çocuklar salıncaklara, erkek çocuklar futbol sahasına koşarak gecenin tadını çıkardı. İftar programı, sema gösterisi ile renklendi. Okul müdürü Ali Rıza Karagöz, davete icabet eden tüm velilere teşekkür ederken, bu gibi programların kaynaşmaya vesile olduğunun altını çizdi.
Son Haberler
Romanya sınırında Rusya ile drone gerginliği
Romanya'nın Ukrayna sınırı yakınlarındaki (Tulcea) topraklarında Rusya'ya ait drone (insansız hava aracı) düşmesi tansiyonu yükseltti. Olay, bölgede Ukrayna savaşı nedeniyle yaşanan gerginliği...